Jak rozpocząć przygodę olejkową

Olejki możesz kupować z najkorzystniejszą opcją cenową na dwa sposoby:

  • Pierwszy z nich i wg mnie najbardziej korzystny to zakup zestawu startowego.

Jest nim zestaw Home Essentials, w skład którego wchodzi 10 olejków oraz dyfuzor GRATIS.

Sama również zaczęłam przygodę z tym zestawem, a olejki w nim zawarte przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dzisiaj już mnie nie dziwi, że jest to najczęściej wybierany przez Was zestaw startowy.

Zestaw ten znosi opłatę członkowską, Twoje konto otrzymuje status hurtowego, a Ty możesz kupować olejki z 25% zniżą przez cały rok.

LINK DO ZESTAWU:

https://doterra.me/Cm0a6j

WAŻNE: Kupują zestaw z tego linku staję się Twoim “olejkowym opiekunem”. Od teraz nie musisz się martwić, że nie będziesz wiedziała jak na co dzień używać zakupionych olejków. Będę Twoim wsparciem, pamiętaj o tym !!! Tutaj nikt nie zostaje sam na sam 🙂

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do naszych prywatnych grup na Facebooku, gdzie dzielimy się ogromną wiedzą z naszymi klientkami i zespołem a także do cyklicznych spotkań online.

  • Drugi sposób to założenie konta hurtowego i uiszczenie opłaty członkowskiej (24.5€). Po tym możesz kupować olejki w cenach hurtowych -25% taniej.

Musisz wiedzieć, że wchodząc w świat olejków eterycznych i zakładając konto hurtowe nie jesteś zobowiązana do comiesięcznych zakupów. Jest to w pierwszej kolejności rewelacyjny sposób na dostęp do najatrakcyjniejszych cen olejków dōTERRA na rynku.